Login

Nodige Nabijheid

De medewerkers van onze regionale centra staan ter uwer beschikking via e-mail en via de telefoon. Zij kunnen eventuele vragen met betrekking tot de verkoop en service beantwoorden. Verder zijn de ELCO producten en wisselstukken bij geselecteerde groothandels verkrijgbaar.

De agentschappen:

regionaal agentschap ELCO Brussel

Industrielaan 61
1070 Anderlecht

T 02 481 50 30
F 02 463 17 05

info@be.elco.net



regionaal agentschap ELCO Limburg

Trichterheideweg 2
3500 Hasselt

T 011 21 08 58
T 011 21 27 04
F 011 21 17 53

hasselt@be.elco.net


Sales Partner Accounts:

Vlaams Brabant, Waals Brabant en Brussel
Kim Deroover
kim.deroover@be.elco.net
+32 (0)486 64 70 08

Antwerpen
Kim Deroover a.i.
kim.deroover@be.elco.net
+32 (0)486 64 70 08

Henegouwen
Jean-François Rivière
Jean-francois.riviere@be.elco.net
+32 (0)475 82 15 97

Luik
Pascal Goffin
pascal.goffin@be.elco.net
+32 (0)492 13 31 35

Namen - Luxemburg
Olivier Leblanc
olivier.leblanc@be.elco.net
+32 (0) 476 32 47 52

Oost-Vlaanderen
Roelof Goemaere
roelof.goemaere@be.elco.net
+32 (0)474 22 68 46

West-Vlaanderen
Jef Leuwers
jef.leuwers@be.elco.net
+32 (0)486 64 70 32

Limburg
Peter Schroyen a.i.
peter.schroyen@be.elco.net
+32 (0)496 26 74 27

Vlaanderen en Wallonië
Patrick Goethals
Key Accountmanager Commercial & Renewables Vlaanderen & Wallonie
patrick.goethals@be.elco.net
+32 (0)492 13 38 70