Login

Nodige Nabijheid

De medewerkers van onze regionale centra in Brussel, Luik, Kuurne en Limburg staan ter uwer beschikking via e-mail en via de telefoon. Zij kunnen eventuele vragen met betrekking tot de verkoop en service beantwoorden. ELCO biedt via deze regionale centra het meest verspreide service netwerk in België. Met meer dan 15 techniekers en 45 medewerkers verzekeren wij u overal en op elk moment van dienst te zijn.

De agentschappen:

regionaal agentschap ELCO Brussel

Industrielaan 61
1070 Anderlecht

T 02 481 50 30
F 02 463 17 05

info@be.elco.net



regionaal agentschap ELCO Luik

Rue Petite Vâ, 63
4432 Alleur

T 04 247 43 92
F 04 247 03 86

liege@be.elco.net



regionaal agentschap ELCO Limburg

Trichterheideweg 2
3500 Hasselt

T 011 21 08 58
T 011 21 27 04
F 011 21 17 53

hasselt@be.elco.net



regionaal agentschap ELCO Kuurne

Vijverhoek 37
8520 Kuurne

T 09 224 24 44
F 09 233 13 55

info@be.elco.net

Hier is een lijst van onze vertegenwoordigers :

Waals Brabant en Brussel
Kim Deroover
kim.deroover@be.elco.net

Antwerpen
Marc Vergauwen
marc.vergauwen@be.elco.net

Henegouwen
Jean-François Rivière
Jean-francois.riviere@be.elco.net

Luik
Mark Roox
mark.roox@be.elco.net

Namen - Luxemburg
Olivier Leblanc
olivier.leblanc@be.elco.net

Oost-Vlaanderen
Hans Beerens
hans.beerens@be.elco.net

West-Vlaanderen
Jef Leuwers
jef.leuwers@be.elco.net

Limburg
Alexander Olaerts
alexander.olaerts@be.elco.net

Vlaams-Brabant
Yorik Liekens
yorik.liekens@be.elco.net